Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

ПІДГОТУЙ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ЗИМИ ВЧАСНО!

04.11.2019

Компанія “Ніко Захід Плеяда”, офіційний дилер Subaru у Львові та області, запрошує усіх власників автомобілів Subaru на офіційну станцію технічного обслуговування.


Цьогоріч осінь дивує нас приємною погодою та теплими днями, і здається, що до зими ще так далеко. Проте, зима не за горами. А як відомо, волога, дощ, сніг, мороз, ожеледь — не кращі союзники автомобіля. Вони можуть стати причиною виходу з ладу будь-якої системи чи механізму в найнесподіваніший момент. Щоб почуватися безпечно і такі сюрпризи природи не застали Вас зненацька, потрібно заздалегідь підготувати авто до зими — здійснити техобслуговування та заміну шин.

Одним із обов’язкових елементів при підготовці автомобіля до зими є зміна гуми з літньої на зимову. Не секрет, що добрі зимові шини — запорука безпечної їзди.
Більше того, якщо ви не «перевзуєтесь» вчасно в зимову гуму, автомобіль буде поводитись на дорозі, вкритою снігом та льодом, непередбачувано. Адже зима — це й постійні замети, і пробуксовка на складних ділянках, і збільшення гальмівного шляху в кілька разів та багато інших неприємностей.

Відтак підготовка автомобіля до зими є невід’ємною і обов’язковою частиною його безаварійної експлуатації.

Ми запрошуємо Вас на офіційне СТО Subaru – НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА. Тут Вам нададуть кваліфіковану допомогу та здійснять якісний та надійний ремонт автомобіля та комплексну заміну автошин.
Наші контакти: м. Львів, вул.Липинського 50-Б, телефон: +38 (032)29-89-901