Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Новий дилер SUBARU у Львові - «НІКО Захід Плеяда» запрошує на тест-драйв!

27.09.2016

Компанія «НІКО Захід Плеяда», офіційний дилер автомобілів Subaru у Львові та області,  запрошує на тест-драйв автомобілів Subaru XV, Forester та Outback!

       Subaru XV - це нове покоління стильних кросоверів, створених душею дизайнерів та інженерів. Автомобіль  ідеальний для міського життя. Його зовнішній вигляд не залишить байдужою жодну людину, а функціональність і практичність Subaru XV підходить для будь-яких умов - як для поїздок по місту, так і для поїздок за місто.. Subaru XV оснащений єдиною в своєму роді комбінацією системи повного приводу Symmetrical AWD і двигуна SUBARU BOXER, що дарує ні з чим не порівнянні відчуття. На міських вулицях і на шосе - збалансованість і потужніжність SUBARU XV дозволить насолоджуватися легкістю управління автомобілем в будь-якій ситуації.

        Subaru Forester - добре відома модель позашляховиків, призначених як для активного відпочинку, так і для повсякденного міського життя. Традиційну для автомобілів Subaru легкість в управлінні і жвавість на старті забезпечує горизонтально-опозитний двигун Subaru BOXER з поршнями, розташованими під кутом 180º, із заниженою посадкою і більш плоским профілем в порівнянні з двигунами інших типів. Цим обумовлюється більш низький центр ваги двигуна і автомобіля в цілому, а також більш рівномірний розподіл ваги. Поєднання збалансованого двигуна і надзвичайно стійкої симетричної системи повного приводу забезпечує неймовірно високий рівень контролю над автомобілем на будь-якому дорожньому покритті. Удосконалена передня і задня підвіски гарантують негайну реакцію на управління під час руху. Залежно від обсягу двигунів максимальна швидкість становить 190 - 221 км / год, а розгін до сотні займає від 10,6 до 7,5 секунд. Середня витрата палива не перевищує 8,5 л / 100 км в змішаному режимі.

         Subaru Outback - створено в кращих традиціях Subaru і є абсолютно новим кросовером п'ятої генерації. Модель Outback об'єднує потужність і місткість позашляховика з керованістю легкового автомобіля за допомогою концепції автомобілів SUV сегмента. Outback пропонуються із двома двигунами з горизонтально розташованими циліндрами (часто званими «боксерами»), один 175-сильний чотирициліндровий об'ємом 2,5 літра, а другий - 3,6-літровий шестициліндровий потужністю 256 к.с. Обидва мотори оснащуються варіатором (CVT) зі стандартними підрульовими перемикачами швидкостей. Outback оснащений системою управління SI-Drive, що дозволяє водієві вибирати характеристики двигуна і трансмісії в залежності від стилю водіння, дорожніх умов і власних уподобань. Два режими роботи двигуна (Intelligent і Sport) забезпечують безпеку і задоволення від керування автомобілем при будь-яких обставинах. В базовій комплектації Subaru Outback включені 18-дюймові легкосплавні диски, 6 подушок безпеки, повний електропакет, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, системи ABS, ESP, ASR, мультимедійна система з 7-дюймовим дисплеєм і USB.

Телефон для запису на тест-драйв: 29-899-00, адреса: вул.Липинського 50Б.

Слідкуйте за новинами на сайті: http://subaru-niko.lviv.ua