Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА дарує усім покупцям автомобілів подарунки!

02.06.2019

У співпраці з Lighthouse Development Group кожному клієнтові, який придбає автомобіль у подарунок отримує Подарунковий сертифікат* .

Подарунковий сертифікат дає можливість його власнику отримати знижку на придбання житла в Котеджному містечку КМ «Королева Гора».Проект «КОРОЛЕВА ГОРА. НОВЕ РОЗТОЧЧЯ» належить до проектів польської LighthouseDevelopmentLtd, частини приватного інвестфондуForum ІХ.  Це Котеджне містечко розташовується біля природного заповіднику “Розточчя” та заповідного урочища “Королева Гора”.Більш екологічно безпечного та комфортного проживання важко собі уявити, адже ліси, що знаходяться довкола Котеджного містечка занесені до всесвітньої спадщини Юнеско.

Тут ви можете бути впевнені, що неймовірні краєвиди за вікном не перетворяться за кілька років в новий житловий масив!

Тому, запрошуємо в автосалон НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА купувати автомобіль своєї мрії та отримати Подарунковий сертифікат від КМ «Королева Гора».

Лише зараз Ви можете придбати потужний японський автомобіль Subaru Outback 2018 року з вигодою до  50 000 грн. Складно навіть уявити перешкоду, яка може завадити Вам із Outback рухатися вперед. Симетрична система повного привода забезпечує відмінне зчеплення з вологими, засніженими або нерівними дорогами, а завдяки режиму Х-MODE з функцією контролю тяги для спуску по схилу, автомобіль ще впевненіше впорається з дорожніми умовами будь-якої складності.   Режим X-MODE допомагає водієві зберігати повний контроль над автомобілем.  Технологія X-MODE забезпечує керування роботою двигуна, трансмісії, системи  повного привода, гальм та інших компонентів, дозволяючи надзвичайно впевнено та безпечно рухатися по складних дорогах та пересіченій місцевості.

За активованого режиму X-MODE функція контролю тяги для спуску по схилу допомагає підтримувати стабільну швидкість, коли Outback спускається із крутих пагорбів.

Кермуйте впевнено та безпечно, обирайте надійний Subaru Outback!

Чекаємо Вас  в автасалоні НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА на Липинського 50Б.

А також, можете зареєструватись на тест-драйв бажаного авто. Більше деталей ⬇

email:  info@subaru-niko.lviv.ua

web:  https://subaru-niko.lviv.ua

тел.:  032-29-89-900* Подарунковий сертифікат дає можливість його власнику отримати знижку на придбання житла в Котеджному містечку КМ «Королева Гора» та діє  з 10.05.2019 – 31.07.2019р. Сертифікат обміну на кошти не підлягає. Усі деталі на https://korolevagora.com/about-us/ та за тел..+38(097)9797327