Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО Захід Плеяда» провела незабутній позашляховий тест-драйв «NIKO Family Off-road Day»!

30.06.2017

23 червня з 10:00 до 19:00 год. на спеціально збудованій трасі поруч стадіону Арена Львів відбувся позашляховий тест-драйв «NIKO Family Off-road Day»!

Усі відвідувачі заходу мали змогу протестувати позашляхові властивості автомобілів Subaru Forester та Subaru Outback  на унікальних трасах: грунтові дороги, вибоїни, перешкоди. Усе це – випробування лише для справжніх позашляховиків!
Партнерами заходу цьогоріч стали : компанія ORBI GROUP – найбільша будівельно-девелоперська компанія Грузії та регіону, магазин туристичного спордження «Горгани», які облаштували імпровізований кемпінг та виставку унікального туристичного спорядження, кавовий партнер «EGGO COFFEE» пригощав ароматною, смачною, свіжою кавою преміум якості, смачні закуски та страви на грилі для усіх від кулінарної школа «Боско» та шеф-кухаря Івана Янчишина.
Під час заходу проводились тематичні конкурси: усі учасники складали намети на швидкість, відповідали на запитання ведучого та отримали за це пам’ятні подарунки: грузинське вино від «ORBI Group», подарункові сертифікати від «Gorgany». Окремо, для діточок, працювала дитяча зона з аніматором: веселі ігри водяними пістолетиками, повітряні кульки, сміх та море щастя для найменших.
А серед усіх активних інтернет-користувачів та учасників заходу було проведено Акцію на нашій офіційній сторінці у Facebook- /subarulviv/. Кожен, хто відвідав позашляховий тест-драйв та виклав свої фото з хештегом #NIKOFamilyOffroadDay у соцмережі Facebook могли прийняти участь у розіграші Подарунку. Фотографія, яка набрала найбільшу кількість лайків отримує від компанії "НІКО Захід Плеяда" подарунок - набір для пікніка. Переможцем стала @Julia D'elissee. Вітаємо Вас та запрошуємо в автосалон "НІКО Захід Плеяда", вул.Липинського 50Б, для вручення подарунку.

Дякуємо усім, хто долучився до створення такого драйвововго та яскравого свята швидкості та технологій Subaru.