Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Нові технології в автомобілі нового покоління – NEW Subaru XV.

17.07.2017

Незабаром в офіційного дилера автомобілів Subaru у Львові з’явиться найочікуваніша Новинка року – автомобіль Subaru XV.

Автомобіль став вдосконаленим – оновлений 2-літровий опозитний двигун,адапивний круїз контроль, повний привід Symmetrical AWD, унікальна система Subaru EyeSight та новий просторіший салон з місткішим багажником.  

Система EyeSight - технологія превентивної безпеки Subaru, яка представляє собою систему допомоги при водінні. Вона допомагає водієві в прийнятті рішень і забезпечує більш безпечне і комфортне водіння. Використовуючи зображення, створюване спеціально розробленої Subaru стереокамерою, EyeSight розпізнає яка саме перешкода є попереду - автомобілі, пішоходи, чи інші об'єкти.

Система EyeSight включає в себе наступні функції:

☑Система предаварийного гальмування EyeSight попереджає водія про скорочення дистанції проходження, щоб він міг вжити заходів щодо ухилення від зіткнення з автомобілем або перешкоди спереду. Якщо водій не реагує на попередження, автоматично приводяться в дію гальма, щоб знизити ступінь пошкоджень від зіткнення або, якщо це можливо, запобігти зіткненню.
☑Система адаптивного круїз-контролю EyeSight підтримує задану швидкість автомобіля і, якщо попереду є автомобіль в тій же смузі руху, відстежує його швидкість щоб досягти безепеки та підтримувати задану швидкість вашого авто. 
☑Система допомоги утримання в смузі руху Ця функція допомагає запобігти виходу автомобіля за межі смуги руху за рахунок виявлення дорожньої розмітки (наприклад, білих ліній) і допомоги в роботі рульового управління.
☑Система передаварійного управління акселератором EyeSight скорочує випадковий рух вперед в разі випадкового натискання педалі акселератора або занадто сильного її натискання.
☑Система попередження про схід зі смуги руху Система попереджає водія про те, що автомобіль близький до сходу з смуги руху.
☑Система оцінки втоми водія - Система EyeSight попереджає водія, якщо визначає ненавмисні коливання автомобіля в межах смуги руху, викликані втомою водія, втратою концентрації на дорозі, неуважністю або іншими факторами.
☑Система попередження про початок руху, що йде попереду Система повідомляє водія про те, що попереду автомобіль почав рух/зупинився.

Незабараом новинка буде доступною для тест-драйву у автосалоні «НІКО Захід Плеяда», що на Липинського 50Б.

Слідкуйте за нашими новинами, реєструйтесь на тест-драйв та випробуйте Новинку першими.

Усі деталі за тел.. 032-29-89-900