Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО Захід Плеяда» запрошує Вас на «NIKO Family Offroad Day» !

13.10.2016

22 жовтня з 10:00 до 19:00 год. автомобільна компанія «НІКО Захід Плеяда»  офіційний дилер Subaru у Львові та області, запрошує Вас на «NIKO Family Offroad Day»!

Компанія «НІКО Захід Плеяда» продовжує дивувати та розважати своїх клієнтів. В суботу 22 жовтня з 10:00 до 19:00 год. відбудеться незабутнє драйвове свято – сімейний квест «NIKO Family Offroad Day»!

 

На Вас чекає безліч неповторних вражень та приємних сюрпризів! Для гостей свята ми підготували захоплюючий квест у вигляді командних заїздів. Даний квест буде складатись із п’яти етапів, про які учасникам розповість ведучий свята перед початком заїзду. На тест-драйві будуть представлені автомобілі: Subaru XV, Outback та Forester.

 

Також, до уваги відвідувачів свята, в автосалоні буде представлена ексклюзивна виставка різноманітного спортивного спорядження від магазинів «Gorgany» та «Фанатік Спорт». Відпочити та підкріпити сили гості зможуть насолодившись чудовими закусками та запашною кавою від партнера заходу – компанії  «Eggo Coffee Lviv Roadstery».

 

Офіційні партнери свята: житловий комплекс «Парус», страхова компанія «АХА» та авто програма «Анатомія Драйву». Спортивні партнери: магазини спортивного спорядження «Gorgany»  та «Фанатік Спорт».

 

До зустрічі 22 жовтня на святі «NIKO Family Offroad Day» в автосалоні «НІКО Захід Плеяда»!

 

Реєстрація на тест-драйв за адресою: вул. Липинського 50Б, тел.29-89-900.