Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО Захід Плеяда» подарувала львів'янам незабутній «NIKO Family Offroad Day»!

26.10.2016

22 жовтня з 10:00 до 19:00 год. в автосалоні «НІКО Захід Плеяда»  офіційного дилера Subaru у Львові та області відбулося незабутнє свято «NIKO Family Offroad Day»!

Компанія «НІКО Захід Плеяда» продовжує дивувати та розважати своїх клієнтів. В суботу 22 жовтня з 10:00 до 19:00 год. відбулося незабутнє драйвове свято – сімейний квест «NIKO Family Offroad Day»!

Гості  заходу отримали безліч неповторних вражень та приємних сюрпризів, а також,  захоплюючий квест у вигляді командних заїздів. Автомобільний квест складався із п’яти етапів, про які учасникам розповідав ведучий свята перед початком заїзду. На тест-драйві були представлені автомобілі: Subaru XV, Outback та Forester.

Також, до уваги відвідувачів свята, в автосалоні була представлена ексклюзивна виставка різноманітного спортивного спорядження від магазинів «Gorgany» та «Фанатік Спорт». Відпочити та підкріпити сили гості могли насолодившись чудовим частуванням та запашною кавою від партнера заходу – компанії  «Eggo Coffee Lviv Roadstery».

Офіційними партнерами свята були: житловий комплекс «Парус», страхова компанія «АХА» та авто програма «Анатомія Драйву». Спортивними партнерами виступили магазини спортивного спорядження «Gorgany»  та «Фанатік Спорт».

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка. за телефоном 29-89-900