Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО Захід Плеяда»була учасником Всеукраїнського форуму з розвитку фермерства, сільського господарства та насінництва «День поля 2017»

16.06.2017

          Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: 15 червня 2017 року у смт.Гаї Суходольські (Львівської обл., Радехівського району) відбувся масштабний Всеукраїнський форум з розвитку фермерства, сільського господарства та насінництва «День поля 2017», в рамках якого усі відвідувачі змогли ознайомитися з автомобілями Subaru.

Відвідувачі заходу ознайомлювались з портфоліо сучасних та високопродуктивних сортів озимої пшениці та ячменю, ярої пшениці, гороху і сої, а також обмінялись досвідом із однодумцями, поглибили свої знання та гарно провели час!

«День поля» орієнтований на дрібних і середніх фермерів, землевпорядників, аграріїв. Серед ключових тем форуму – рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво тощо.

В рамках заходу відвідувачі ознайомилися з автомобілями Subaru Forester та Subaru Outback отримали кваліфіковану консультацію працівника автосалону та дізналися про спеціальні умови придбання автомобілів.

           Також, повідомляємо, що зараз найкраща пора купувати Subaru! Спеціально до початку літа на автомобілі  Subaru діє гаряча вигода  на Subaru Forester* і Subaru Outback*

Купуючи  Subaru Outback* вкомплектації ZQ ви економите 65 тис. грн, яких вистачить на довгоочікувану поїздку у відпустку до моря всією родиною. І це на додаток до статусного автомобіля для активного способу життя з високим рівнем комфорту та системами управління функціями автомобіля голосом. У комплектації ZR крім економії в 49 тис. грн ви отримаєте преміальний рівень додаткових систем безпеки контролю «мертвих зон».

Ціна на Subaru Forester* в комплектації NS розтанула, як морозиво на сонці: була 986 800 грн - стала 931 000 дол., а на різницю в 55,8 тис. грн можна відправитися на заслужені канікули, на новенькому Форестері, поїхати з вітерцем в літо.

*- детальну інформацію з приводу умов покупки дізнайтесь в офіційного дилера Subaru у Львові - компанії "НІКО Захід Плеяда" - вул.Липинського 50Б та за тел. 032-29-89-900.