Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Запрошуємо оцінити кращі новинки автомобілів Subaru на тест-драйві!

30.05.2018

Компанія «Ніко Захід Плеяда» запрошує усіх бажаючих здійснити пробну поїздку та обрати для себе один з кращих автомобілів Subaru!

Компанія «Ніко Захід Плеяда», офіційний дилер Subaru у Львівській області, надає усім бажаючим чудову нагоду протестувати кращі моделі Subaru: Outback, Forester та XV на тест-драйві.

Ми розробили декілька маршрутів для пробних поїздок. Це маршрут по місту, тривала траса за містом, і комбінований варіант, щоб в реальних життєвих умовах міста та на бездоріжжі розкрився весь потенціал цих авто.

Серцем кожного автомобіля Subaru є горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER. Всього декілька виробників у світі використовують цю дійсно унікальну схему, де циліндри розташовані під кутом 180° і поршні рухаються назустріч один одному. Чому в Subaru прихильні до концепції горизонтально-опозитного двигуна? Причина в його характерних перевагах, до яких належать чудова збалансованість і малий рівень вібрацій, неперевершена плавність роботи і низький центр тяжіння. Особливо слід наголосити на безпечній траєкторії зміщення силового агрегату у разі зіткнення. Цей двигун дозволить Вам отримати новий, ні з чим незрівнянний досвід водіння.

Система симетричного повного приводу (Symmetrical AWD) – ексклюзивна технологія Subaru, яка забезпечує унікальне поєднання легкої керованості і надійної, передбачуваної поведінки на дорозі.

Починаючи з 1972 року, ця система безперервно удосконалюється, що робить управління автомобілями Subaru ще більш азартним та безпечним.

Також, у таких автомомобільних новинках як моделі Subaru XV та Outback, є унікальна система привентивної безепеки EyeSight®. Інноваційна система допомоги водієві EyeSight, має шість основних функцій для максимальної безпеки ваших поїздок. Вона дає змогу уникнути або знизити ймовірність зіткнення завдяки таким опціям:

EyeSight Adaptive Cruise Control — адаптивний круїз-контроль;

EyeSight Lane Keep Assist — попередження про зміну смуги;

Sway Warning — попередження рискання у смузі;

Pre-Collision Braking — передаварійне гальмування;

Pre-Collision Throttle Management — передаварійне управління акселератором;

Lead Vehicle Start Alert — сигнал про початок руху переднього автомобіля.

 

Отож, обирайте, драйвовий Forester , динамічний та надійний Subaru Outback чи стильний і потужний кросовер Subaru XV і приєднуйтесь до клубу субаристів!

   

Запрошуємо в автосалон офіційного дилера Subaru - компанію «Ніко Захід Плеяда», за адресою м.Львів вул. Липинського 50Б.

Попередній запис на тест-драйв автомобілів Subaru за тел.: (032) 29-89-900