Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Сенсаційна пропозиція для покупців автомобілів Subaru: КАСКО за 2,99%

05.05.2017

«НІКО Захід Плеяда », офіційний дилер автомобілів Subaru, з радістю повідомляє, що вже з 1 травня при купівлі будь-якого автомобіля бренду Subaru 2017 модельного року оформлення КАСКО складе всього 2,99% від вартості авто

Вигідна програма автострахування КАСКО для покупців Subaru підготовлена ​​спільно зі страховою компанією «Країна».

На додаток до, можливо, кращих фінансових умов на ринку на придбання страховки власник нової машини отримує найважливіше - душевний спокій. Що б не трапилося з автомобілем, усі ризики застраховані і будуть покриті при настанні страхового випадку.Страховий поліс КАСКО захистить від угону, аварії, заподіяння шкоди, стихійних лих і форс-мажорів. Крім того, ризик незаконного заволодіння автомобіля діє в будь-якому місці і без обмежень по нічному зберіганню транспортного засобу, за умови обладнання автомобіля протиугінною сигналізацією. Франшиза за ризиком «Незаконне заволодіння» складає 5% від страхової суми. Термін дії страхового договору становить 12 місяців.

Оформити страховий поліс КАСКО можна при купівлі автомобіля в офіційного дилера Subaru у м.Львові - ТОВ "НІКО Захід Плеяда". 

За детальною консультацією з приводу умов страхування можна звертатися до менеджерів автосалону по вул.Липинського 50Б та за тел. 032-29-89-900.