Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Найпривабливіша акційна пропозиція на автомобілі Subaru – ціни 2016 року!

13.01.2017

Компанія «Ніко Захід Плеяда» продовжує сезон новорічних пропозицій, та, усім охочим придбати  Subaru, зафіксувала на автомобілі ціни  2016 року*!

Компанія «Ніко Захід Плеяда», офіційний дилер Subaru у Львівській області, з радістю інформує, що протягом січня  є чудова нагода придбати Subaru Outback, Subaru Forester та Subaru XV по найбільш казковій ціні за увесь рік.

У природі, щоб вижити, Ви маєте пристосовуватися. Forester — такий самий. Він еволюціонує, даруючи дедалі більше задоволення від керування, а також адаптується завдяки вдосконаленій зовнішності та якості оздоблення кожної деталі. Байдуже, куди Ви прямуєте — Forester прагне водночас бути універсальним засобом для підкорення світу і причаровувати погляди.

Чарівний і зухвалий, Subaru Outback порадує яскравим дизайном і відмінними позашляховими якостями того, хто ризикне кинути йому виклик на наших засніжених зимових дорогах. Поспішайте стати тим щасливчиком, який поїде кататися на лижах на новому повнопривідному Subaru Outback.

Активний, стильний і потужний кросовер Subaru XV - хороша можливість вдало вкласти гроші в свій комфорт і безпеку. Компактний та маневрений XV стане надійним партнером в будь-яких зимових пригодах!

Поспішайте – акційна пропозиція діє лише до 31.01.2017 року!

 

За будь-якими деталями щодо придбання автомобілів Subaru  звертайтеся в автосалони офіційного дилера Subaru - компанії «Ніко Захід Плеяда», за адресою м.Львів вул. Липинського 50Б та за тел. та за тел.: (032) 29-89-900

 

  * Ціни 2016 року діють на обмежений склад автомобілів. Акційні пропозиція не поширюється на  автомобілі 2017 року виробництва.