Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Автомобілі Subaru стали моделями у неймовірній фотосесії.

30.05.2019

Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» у співпраці з «ZolotarenkoModelsKids» провели яскраву весняну фотосесію.

Кожна дитина неповторна та унікальна. Усі її таланти розкриваються в творчості. Тому, компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» долучилась до цікавого фото-проекту агенції «ZolotarenkoModelsKids» - http://zolotarenko.com.ua

 

Темою фото сесії було пробудження природи та розкриття талантів юних моделей. Фотосесія пройшла у парку, і весна і цвітіння природи додавало позитиву та приємних моментів. Автомобілі Subaru також продемонстрували свою елегантність, яскравий дизайн та сучасні лінії.

Уся лінійка представлених автомобілі Subaru – це сімейні та надійні позашляховики. Кожному члену вашої родини буде комфортно мандрувати та насолоджуватись краєвидами в автомобілях Subaru.

Яскравий, сучасний та компактний Subaru XV стане у нагоді жителям мегаполісів, які окрім комфорту хочуть з легкістю маневрувати вулицями міста. Завдяки поєднанню солідної привабливості стильного міськогодизайну із ще більше розширеним спектром неймовірнозахопливих можливостей, це натхнення для життя, про якеВи мріяли. Будь то нічні розваги у місті чи спонтанна вилазкана вихідні SUBARU XV допоможе робити все, що Вам заманетьсястильно і з комфортом. Кожен день може і буде сповненийрадісних пригод.

А от потужний, надійний оновлений SubaruForesterразом з Вами здолає будь-які бездоріжжя. Приймайте нові виклики. Досліджуйте безкраї простори.Робіть усе, що Вам заманеться. Вам усе буде до снагиіз новим Forester, який самим лише виглядом розпалюєжагу до пригод. Завдяки дизайну, що випромінюєвпевненість і універсальність, Forester без зайвогонапруження впорається із будь-якими випробуваннями,даруючи радість комфорт і безпеку кожному зі своїхпасажирів.

 

Запрошуємо в автосалон «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» на тест-драйв будь-якої з обраних вами моделей, щоб на практиці випробувати ці автомобілі в дії.

Попередня реєстрація на пробну поїздку за тел.. 032-29-89-900

 

Підписуйтесь на наші сторінки та дізнавайтесь про усі новини та проекти першими

 

https://www.facebook.com/subarulviv/

https://www.instagram.com/subarulviv/