Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО Захід Плеяда», офіційний дилер автомобілів Subaru у Львові та Львівській області провела Казкове Свято Миколая.

19.12.2017

17 грудня 2017 р. в Центрi Шептицького відбулося Свято Миколая.

Гості  свята мали нагоду поринути в атмосферу казки та здійснення мрій.

Для діток незабутнім подарунком стала лялькова вистава "Чарівна ніч"від Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки», в той же ж час батьки та дорослі гості свята з зацікавленням відвідали презентацію видавництва психологічної та духовної літератури Terra Incognitа, а також одні з перших ознайомились зі свіжодруком – яскравою та самобутньою книгою  «У країні сирних коників». Новинку представляла головний редактор видавництва Terra Incognitа та автор книги - Ярина Винницька.

Для усіх діток увесь час діяли цікаві та захоплюючі майстер-класи: це й  виготовлення новорічних прикрасз соломи, створення аплікації - казкових ангелят та листів до Святого Миколая,і виготовлення сирних коників, і розпис імбирних пряників кольоровою глазур’ю. А також, малечу забавляли  веселі аніматори: ігри та розваги, шоу гігантських мильних бульбашок, майстер клас з виготовлення казкових звірят з повітряних кульок та ще багато цікавих та яскравих розваг для малечі.

 Щиро дякуємо партнерам, які допомогли нам створити це свято:

Страхова Компанія УНІКА,

Банк «Креді Агріколь Банк»,

інформаційний партнер - журнал "Акценти плюс "

видавництво Terra Incognita

компанія Теремно Хліб

гостинно приймав - Центр Шептицькго (від Українського Католицького Університету)

 

Повний фотозвіт з нашого аходу ви можете побачити на нашій офіційній сторінці у Facebook  - https://www.facebook.com/subarulviv/