Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Благодійність змінює світ!

10.10.2018

Компанія «НІКО Захід Плеяда» офіційний дилер автомобілів Subaru у Львові та Львівській області бере участь у підтримці благодійної акції від всеукраїнського благодійного фонду «КРОНА».

Акція «10 гривень з кожного замовлення шиномонтажу» направлена на допомогу та забезпечення дитячих лікарень обладнанням та медичними засобами.

З 01 жовтня по 30 листопада 2018 року, автомобільнакомпанія «Ніко Захід Плеяда» буде перераховувати10 гривень, у Благодійний Фонд «Крона»,з кожноїпослуги зашиномонтаж. Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крона» працює задля здоров’я і добробуту дітей України. Сьогодні Фонд надає допомогу дітям і сім’ям, лікарням, школам, дитячим садочкам.Кожна кампанія чи акція, проведена фондом, надає реальну допомогу дітям, які її потребують.

Усі пожертви, які надходять у благодійний фонд, є цільовими, тобто зібрані кошти використовуються для реалізації конкретних благодійних програм.

Кожен може приєднатися до таких великих справ і взяти участь у благодійності! Детальніше про проекти Благодійного Фонду «Крона» на сайті krona.niko.ua.