Stars

PL subaru.jpgКупівля автомобіля - це лише початок нашої з Вами співпраці, і, що найголовніше, дружби. Протягом всього часу експлуатації Вашого автомобіля ми будемо намагатися забезпечувати Вас бездоганним сервісом.

Компанія «НІКО-Захід» вдячна Вам за цей прояв довіри та поваги до нашої діяльності! Ми пам'ятаємо та цінуємо кожного з Вас, саме тому ми розробили програму лояльності «5 діамантів», яка супроводжуватиме приємними сюрпризами та подарунками Ваш візит до «НІКО-Захід» для покупки або технічного обслуговування автомобіля.

Програма має 5 рівнів, поступове сходження якими щораз збільшуватиме Вашу винагороду у вигляді різноманітних знижок та бонусів. Таким чином, чим вищий рівень, тим більшим є розмір знижки та кількість отримуваних Вами подарунків.

Ваш автомобіль не лише засіб пересування, але й спосіб заощадження! Ми передбачили усі варіанти Ваших витрат у нашому автосалоні, щоб у майбутньому винагородити Ваші фінансові зусилля. Отже, є декілька рівнів «Програми Лояльності»:


Умови участі у Програмі лояльності «5 діамантів»


Стати Учасником Програми можуть фізичні особи, не залежно від громадянства, і юридичні особи, які:


Відмінною рисою Програми лояльності «5 діамантів» є те, що її Учасником може стати не лише покупець нового автомобіля, але і будь-який автовласник, який має намір стати Клієнтом мережі сервісних станцій «НІКО».

Умови програми лояльності «5 діамантів» не розповсюджуються на акційні програми та спеціальні ціни встановлені в ТОВ «НІКО-Захід».


Переваги Програми лояльності «5 діамантів»:Ставши Учасником Програми, Ви отримуєте увагу і турботу, а також зрозумілі і прозорі умови співпраці з нами!

Все, що ми робимо - ми робимо для Вас!Завантажити буклет з детальними умовами Програмі лояльності «5 діамантів»